ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A

  

CORELLI - POKAZY ILUZJONISTYCZNE

MAREK WOŹNIAK "CORELLI" - AKTOR ESTRADOWY o specjalności ILUZJONISTA - legitymujący się uprawnieniami zawodowymi - weryfikacja wydana przez Ministerstwo Kultury i Sztuki, członek Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi oraz członek kilku magicznych organizacji międzynarodowych.

Kontrakty zagraniczne: Niemcy, Austria, Włochy, Kanada, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Czechy, Bułgaria. Współpraca z wieloma agencjami estradowymi w kraju i zagranicą oraz Polską Żeglugą Bałtycką - pokazy na promach polskich i międzynarodowych.

PROPONUJEMY POKAZ MAGICZNY z podkładem muzycznym, nagłośnieniem oraz oświetleniem efektowym.

PROGRAM ILUZJONISTYCZNY (pokaz estradowy) zawiera wiele elementów z dziedziny iluzji manipulacyjnej, mentalnej, rekwizytowej m.in. sztuki z kolorowymi chustami, sznurami, butelkami, z chińskimi obręczami. Program zawiera również elementy iluzji kontaktowej - bezpośredni udział widzów! To znikanie i pojawianie przedmiotów osobistych i użytkowych jak również ciekawe sztuki z dużymi kartami do gry.

Dobór tricków kontaktowych w zależnosci od sytuacji i wyrafinowania publiczności. Całość w eleganckiej oprawie - odpowiedni ubiór oraz doskonale dobrana muzyka.

Czas trwania pokazu na imprezach okolicznościowych optymalnie to ok. 25-30 min.

Istnieje możliwość zaprezentowania dwóch oddzielnych programów.

Ponadto w ofercie program dla widzów doroslych ok. 60 min i dla publiczności dzieciecej ok. 50 min.

Specjalny program dla publiczności dziecięcej (szkoły i przedszkola), imprezy noworoczne, "mikołajkowe", zabawy karnawałowe - wspólna zabawa z dziećmi i odpowiednio dobrany repertuar magiczny oraz słowno-muzyczny.

Informacje dodatkowe:

Corelli doskonale spełnia się również w roli konferansjera imprez estradowych i okolicznościowych.