ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A

 

JACEK BORKOWSKI

Popularny aktor i amant telewizyjny, znany nie tylko z ról w serialach "Klan", czy "Matki, żony i kochanki” jak sam twierdzi, najbardziej sobie ceni bezpośredni kontakt z widzem, stąd często występuje z recitalami, podczas których bawi, wzrusza i oczarowuje publiczność pięknymi interpretacjami światowych przebojów musicalowych, w mądrych i pięknych, polskich przekładach. W jego repertuarze znajdują się m.in. piosenki Franka Sinatry, Jacquesa Brella, Gilberta Beco, a także kupleciki z kabaretów przed i powojennych.
Koncert Jacka Borkowskiego uwielbianego przez wiele pań i podziwianego przez wielu mężczyzn /nie tylko za posiadanie kolekcji mercedesów :-)/, wprowadzi widzów w elegancki nastrój znanych światowych przebojów przeplatanych ciekawymi anegdotami. Z pewnością koncert ten pozostawi na długo zaproszonym przez Państwa gościom bardzo miłe wrażenia.

Jacek Borkowski - przedstawienie teatralne z udziałem publiczności:
"SEX GRUPOWY CZYLI PSYCHOTERAPIA"

- To jedna z propozycji eventowych w wykonaniu Jacka Borkowskiego zaraz po konferansjerce i recitalach.

- To spektakl kabaretowy na dwóch aktorów i publiczność z potężną dawką humoru i zabawy.

- To idealna rozrywka podczas imprez firmowych, konferencji, sympozjów, szkoleń.

Czas trwania ok. 1,20 min.

Znany psychoterapeuta kliniczny (Jacek Borkowski), przeprowadza na oczach widzów, serię eksperymentów, mających na celu uruchomienie wyobraźni na temat seksu.

Do tego celu wybiera wśród publiczności, która jest istotnym i integralnym uczestnikiem przedstawienia, typowego przedstawiciela płci męskiej w średnim wieku (Adam Mariański).Jacek Borkowski od 13 lat w serialu Klan wciela się w postać psychoterapeuty Piotra Rafalskiego. Teraz w przedstawieniu „Sex grupowy czyli psychoterapia” leczy publiczność na żywo.

Spektakl kabaretowy, bo tak należy nazwać tę formę przedstawienia jest spotkaniem terapeuty - Jacka Borkowskiego, z pacjentem - Adamem Marjańskim. Zadaniem lekarza jest odblokowanie i uzdrowienie swojego klienta w sferze seksu za pomocą niekonwencjonalnych metod. Seks staje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów. Jacek Borkowski, jak sam mówi, najwyżej ceni sobie bezpośredni kontakt z ,,żywym widzem". Stąd właśnie narodził się pomysł na taką formę spektaklu.

- To taka "sztuczka", coś na pograniczu spektaklu i kabaretu - wyjaśnia Jacek Borkowski.
-Jej autorem jest nieżyjący już aktor i nasz przyjaciel Jacek Chmielnik.
Gdy przypadkiem natrafiłem na jego tekst, wiedziałem, że jest on napisany jak dla mnie. W końcu od 13 lat wcielam się w postać psychologa w serialu "Klan". Po raz pierwszy będę miał okazję, aby na scenie wykorzystać doświadczenie nabyte poprzez granie Piotra Rafalskiego.
Spektakl podejmuje temat seksu, który okazuje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów. Głównym jego przesłaniem jest apel o to, aby ludzie nie byli wrogo nastawieni w stosunku do siebie, aby wynosili uczucia ponad pragmatyzm, kochali się i nie odczuwali nienawiści.
-Choć mówimy o seksie, nie ma tutaj miejsca na obsceniczność czy wulgarność
- zapewnia Jacek Borkowski.
- Zamierzamy prowokować przez zaskakujące sytuacje oraz bawić do łez.
W przedstawieniu będącym swoistym eksperymentem dużą rolę odgrywa publiczność. Jest ona włączona do czynnego udziału w spektaklu.


Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją video Jacka Borkowskiego: