ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A

JURIJ MOKRISZCZEW - ESTRADOWY POKAZ HIPNOZYKIM JEST JURIJ?
Absolwent jednej z najlepszych na świecie, Państwowej Szkoły Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie. Zaczynał swoja karierę jako magik i fakir, chodzący boso po szkle i połykający ogień (co również znajduje się w programie).

Ukończył także kurs medycyny tybetańskiej, a od syberyjskich szamanów nauczył się starożytnych technik leczenia - m.in. kręgarstwa i bioterapii, co z powodzeniem praktykował.

Talent do hipnozy scenicznej miał chyba zawsze. W tej dziedzinie, bazując na klasycznych podstawach, opracował własne oryginalne techniki, dzięki którym nie zna sobie równych w Polsce.

Kim jest? Magiem? Fakirem? Iluzjonistą? A może zwykłym szarlatanem?

Tego nikt nie wie do końca. Nawet on sam. Na pewno Artystą, tajemnicą, trochę szamanem, trochę...

ESTRADOWY POKAZ HIPNOZY /HIPNOSHOW/ - to zabawa interaktywna, widowiskowa, pełna zaskakujących zjawisk, humoru i mocnych niezapomnianych wrażeń, dająca wiele tematów do późniejszych dyskusji i przemyśleń.

Bohaterami show stają się ochotnicy z widowni, spośród których wybiera się najzdolniejszych medium, a ci z kolei pod wpływem sugestii wykonują różne nietypowe zadania i opowiadają o tym co się dzieje w ich wyobraźni.
Wszystkie elementy widowiska są absolutnie bezpieczne i prezentowane z humorem, choć w niektórych momentach mogą wyglądać dość groźnie, jak np. chodzenie boso po szkle czy rzucanie nożami w ciało.
Elementem kulminacyjnym jest niewątpliwie "most kataleptyczny" prezentowany zwykle na kilku ochotnikach, pokazujący ogromne możliwości koncentracji i transu.

Część przedstawienia prowadzona jest w formie integracyjnych zajęć na wesoło z całą widownią, która przez chwilę uczy się odreagowania stresu.
Uczestnicy wstają ze swoich miejsc, wykonują ćwiczenia oddechowe, trzymają się za ręce, poklepują się po plecach i wyrzucają z siebie całą negatywną energię.

Hipno Show ma na celu nie tylko ukazanie nietypowej formy rozrywki, ale również motywowanie uczestników, widzów do wiary we własne siły i osiągania coraz to większych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Punkty Programu:

1. Wyjście fakira z ogniem.
2. Zaproszenie z widowni ochotnika do chodzenia po rozbitym szkle.
3. Sztuczki magiczne z udziałem publiczności: sznurki, chińskie kółka i inne.
4. Konkurs na najlepsze medium.

MEDIUM - to wybrani z widowni ochotnicy, którzy poddani hipnozie zaczynają- na przykład- widzieć kosmitów i bawić się z nimi, pływać w morzu, cofać się w czasie lub tańczyć i grać na niewidzialnych instrumentach muzycznych.
PROGRAM jest dynamiczny i zabawny, a jednocześnie tajemniczy i zaskakujący.
Doskonale sprawdza się w: teatrze, dyskotece, restauracji, plenerze.

Wymagania techniczne:
1. sprawny sprzęt nagłośnieniowy wraz z akustykiem (w tym: odtwarzacz CD, mikrofon bezprzewodowy, lub na wystarczająco długim kablu)
2. cztery stabilne krzesła bez bocznych poręczy i z plaska górną krawędzią oparcia – bez wybrzuszeń i wystających elementów
3. preferowana optymalna liczba uczestników większa niż 50 osób, a średnia wieku do 33 lat. W przeciwnym razie program może ulec nieznacznym zmianom, lub skróceniu.
Czas trwania programu ok. 50 minut. W sprzyjającej atmosferze zabawy program może być przedłużony do 1,5 godziny.

Zamawiający rezerwuje i opłaca nocleg dla trzech osób