ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A

  

MICHAŁ "KWIATEK" KWIATKOWSKI - KONFERANSJER, DJ

MICHAŁ O SOBIE: Jestem człowiekiem z charyzmą i nieprzeciętnym poczuciem humoru. Potrafię zjednać ludzi i porwać za sobą tłumy! Od momentu związania się z Radiem i TV zacząłem regularnie prowadzić eventy i imprezy masowe.

"There's no business like showbusiness" :) dlatego jestem w branży ponad 12 lat i... KOCHAM tę robotę. Byłem prezenterem muzycznym w Radiu Classic, Złote Przeboje, Radiu Pogoda, Studenckim Radiu Żak. Teraz pracuję w Radiu Planeta 104,5fm (codzienne pasmo 14.00 - 17.00) Polecam także moje popularne programy w TV TOYA Łódź („Po godzinach” w każdy czwartek 21.20 i „Ludzie wiedzą lepiej” w każdy poniedziałek o 21.20 Wieloletnie doświadczenie Radiowe i TV sprawiło, że stałem się „Event Ekspertem” do zadań specjalnych. Jeżeli potrzebujesz na Swoim Evencie lub weselu kogoś więcej niż "tylko prowadzącego", zatrudnij MNIE.

Pracowałem dla: Manufaktura, Gazeta Wyborcza, Toyota, Volvo, Renault, Galeria Łódzka, Apsys, Infosys, Philips, Ekspress Ilustrowany, Aqua Park Fala, Nordea, mBank, Tesco, Duglas, Boss, Wrangler Polska, Grupa SBS, Citi Bank, Merloni, Siemens, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Miasta Łodzi i wiele innych.


TU POSŁUCHAJ MOJEGO GŁOSU


Kontakt w sprawie występów: 504-856-954, biuro@uwagazabawa.pl