ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLECAMY:

Na wesele, studniówkę lub event DJ "KWIATEK"
Michał Kwiatkowski:
Qrek PolskiDanca Barsil Show -
NIE TYLKO W KARNAWALE:
H'ernest -
PIĘKNE, MĄDRE TEKSTY
I WSPANIAŁA MUZYKA:
WSPIERAJ MISJĘ FUNDACJI KRWINKA

A A A
  • Pastorałka o Dzwoneczku
    Pastorałka o Dzwoneczku

MIKOŁAJKI

Przedstawiamy dwie propozycje Imprez Gwiazdkowych:1. MIKOŁAJKI Z DZWONECZKIEM
W programie proponujemy spektakl pt. Pastorałka o Dzwoneczku, blok konkursów i zabaw, wspólne śpiewanie kolęd oraz spotkanie ze św. Mikołajem, który rozdaje wszystkim uczestnikom świąteczne podarunki. Dodatkową atrakcją może stać się obecność szczudlarzy w strojach Aniołów lub Mikołajów oraz śnieżynek malujących na twarzach publiczności zimowe makijaże.

Kilka słów o spektaklu Pastorałka o Dzwoneczku - Akcja bajki rozgrywa się zimą, tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. Świąteczny Dzwoneczek wypada z sań św. Mikołaja. W lesie spotyka Anioła i Diabła oraz malowniczą postać zbója Maćka, który zamierza „przetopić go na sztabkę i sprzedać”. Sprawa jest poważana – ważą się tu losy duszy, poczciwego Dzwoneczka. Po wielu perypetiach historia osiąga jednakże upragnione szczęśliwe zakończenie. Diabeł finalnie zostaje wypędzony a Dzwoneczek zaprzyjaźnia się ze „zbójem, który wcale nie ma zbójowego serca”. Nowi przyjaciele postanawiają wspólnie spędzić nadchodzące Święta. Spektakl jest lekki w formie, przeplatany piosenkami, częściowo interaktywny – dziecięca publiczność włączana jest w akcję spektaklu i pomaga bohaterom dokonywać właściwych wyborów. Ciekawą fabułę ogląda się z prawdziwą przyjemnością, bez względu na wiek, dlatego możemy nazwać nasz spektakl „spektaklem familijnym”.

Czas trwania spektaklu 45 min. Czas trwania imprezy 3h.

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie (2 razy 350W, mikrofony bezprzewodowe itp.) oraz piękną scenografię (horyzont 6m/ 3,5m – z możliwością zmniejszenia).

Proponowana przez nas impreza wspaniale sprawdza się na firmowych „gwiazdkach” dla dzieci pracowników. W programie znajdzie się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla ich dorosłych opiekunów.

Scenariusz imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy wysoki poziom artystyczny i dobrą zabawę!

2. MIKOŁAJ I CYRKOWCY - ZIMOWE WARSZTATY CYRKOWE
Świąteczny program dla dzieci, który Państwu proponujemy został stworzony przez ludzi, którzy od wielu lat pracują i bawią się z dziećmi i opracowany został na bazie wieloletnich doświadczeń.
Mikołaj zaprosił na spotkanie z dziećmi zawodowego cyrkowca Klauna Kubę, który swoimi pokazami wprowadzi w zachwyt małych i dużych widzów i jednocześnie nauczy ich kilku sztuczek. Zaprezentuje autorski program cyrkowy w dwóch odsłonach.
Śnieżynka wraz z animatorami: Klaunem Vito i Anabel, organizują i prowadzą warsztaty cyrkowe, konkursy, gry i zabawy.
Będą uczyć dzieci sztuki szczudlarstwa, skręcać zwierzątka z kolorowych balonów itp...
Po wspólnych zabawach Mikołaj z pomocą Śnieżynki i przyjaciół zaprasza wszystkie dzieci na zimową dyskotekę .
W programie także wręczanie paczek świątecznych (przez Mikołaja i pomocników), powitanie gości przez szczudlarza oraz wspólne zdjęcie z dużym pluszowym kurczakiem.

Plan imprezy:
* wchodzących gości wita szczudlarz (może rozdawać cukierki-według uznania klienta),
* kiedy wszyscy są już na sali Śnieżynka wita gości i zaprasza na spotkanie z przyjaciółmi mikołaja-cyrkowcami,
* pierwszy pokaz cyrkowców (w pokazach min: akrobacje na krześle, żonglerka piłkami, ekwilibrystyka na monocyklu, balans na wałku - rolla rolla, elementy iluzji, chińskie talerzyki, scenki humorystyczne z udziałem dzieci i inne…),
* po pokazie Śnieżynka i Anabel zadają dzieciom mikołajowe zagadki,
* zapraszamy dzieci do udziału w zabawach i animacjach:
- u Anabel, w kąciku plastycznym na buziach maluchów maluje świąteczne akcenty.
- u klauna Vito, uczy dzieci szczudlarstwa (na amatorskich bezpiecznych szczudłach),prowadzi zabawy zręcznościowe (rzutki, piłki do celu …)
- u Śnieżynki, prowadzi z dziećmi animacje min: duża skakanka, zaplątaniec - zabawa zręcznościowa, przechodzenie pod poprzeczką-zabawa gimnastyczna i inne…
- u klauna Kuby, podstawy jazdy na monocyklu, nauka żonglerki, nauka balansu, zwierzątka i kwiatki z kolorowych balonów.
* drugi pokaz cyrkowców,
* powitanie Mikołaja, który wraz z przyjaciółmi rozdaje dzieciom paczki świąteczne,
* wspólne tańce w zimowej mini dyskotece,
* pożegnanie i pamiątkowe zdjęcie z dużym pluszowym kurczakiem.

Udział biorą : Klaun KUBA, klaun VITO, Śnieżynka i Anabel dodatkowo Szczudlarz, Mikołaj i Duży pluszowy Kurczak. Czas imprezy – do trzech godzin (według uznania klienta).

Program najlepiej sprawdza się w grupach do 100 dzieci jednorazowo.

Mikołaj i Cyrkowcy

Mikołaj i Cyrkowcy