Nowoczesne zabawki przeznaczone dla najmłodszych w inteligentny sposób wspierają spełnianie ich przeróżnych potrzeb. Przytulanki Moonie są doskonałym przykładem uroczego rozwiązania wielu problemów, jakie napotykają mali ludzie w pierwszym okresie swojego życia. Wyposażone w czujnik płaczu, emitujące różowy szum czy też zapewniające ulubiony kolor światła misie i króliczki Moonie zwiększą komfort i bezpieczeństwo każdego maluszka.

Dlaczego warto wybrać zabawki z kolekcji Moonie Organic?

Przytulanki i zabawki Moonie od pierwszego wejrzenia budzą bardzo pozytywne uczucia. Są utrzymane w ciepłych odcieniach naturalnych i pastelowych barw, dominują takie kolory jak różowy, szary, biały, niebieski, brązowy, przy czym nie są intensywne – a raczej zgaszone, co jeszcze potęguje miłe wrażenia. Większość zabawek Moonie posiada dodatkową funkcję, ułatwiającą dziecku zasypianie czy wyciszenie się. Przykładem takiej zabawki jest szumiący miś Organic, który emituje naturalne różowe szumy. Do takiego misia można przytulić się i spokojnie zasnąć, wsłuchując się w delikatny dźwięk dobiegający z wnętrza brzucha.

Przytulanki Moonie dla najmłodszych bywają wyposażone w inteligentny czujnik płaczu. Uruchamia to określoną funkcję, jak wspomniany wcześniej szum bicia serca czy świecenie. Dziecko zacznie płakać, ale szybko się uspokoi, bo może się poczuć bezpiecznie przy swojej ulubionej zabawce. Dźwięki są różne i można dopasować je do upodobań maluszka. Szumiący przyjaciel może wydawać odgłosy przypominające szum fal morskich lub ciche dźwięki przypominające te z wnętrza brzucha mamy. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla noworodków.

Zabawki pozwalające przezwyciężyć lęk przed ciemnością i nie tylko

Szumiący króliczek to nie tylko miła, kojąca zabawka, ale też prywatna lampka nocna – wiele przytulanek daje delikatne światło o ciepłym odcieniu. Przy takim świetle zasypianie nie jest trudne, a wręcz przeciwnie. Po pewnym czasie zgaśnie, ale wbudowany czujnik płaczu zareaguje w porę i znów uruchomi świecenie, gdy dziecko obudzi się. Pomocne są też wspomniane już dźwięki. Mogą być nagrane komputerowo, ale można też posłużyć się prawdziwym nagraniem – wybór odgłosów znanych dziecku pozwoli uzyskać oczekiwane efekty.

Szumiący przyjaciel Moonie może towarzyszyć przy zasypianiu, ale też w innych czynnościach, np. nocnej pielęgnacji dziecka. Jego obecność pomoże wyciszyć się i będzie elementem rytuału poprzedzającego nocny odpoczynek. Dla wielu maluszków takie rytuały są niezbędne, by mogły mieć zapewniony spokojny sen bez przerw.

Różnorodność przytulanek i zabawek z kolekcji Moonie

W kolekcji na uwagę zasługuje podtyp Moonie szumiący, te inteligentne zabawki wydają dźwięki i szumy różnego rodzaju. Może to być miś Moonie z lampką nocną ukrytą w brzuszku, której ciepłe światło zdaje się ożywiać przytulankę. Zabawki Moonie organic utrzymane są w ciepłych odcieniach takich jak brązy (w tym cappuccino), beże, szarości, zgaszony róż. Barwy te same w sobie uspokajają i wyciszają, budzą pozytywne emocje. W połączeniu z dźwiękiem i światłem trudno oderwać od nich wzrok i przestać je przytulać.

Zabawka Moonie to doskonały prezent na baby shower czy inną okazję ważną dla rodziców i dziecka. Przytulanki umożliwiają konfigurację i personalizację, a poza tym są po prostu urocze. Emitują różowe szumy, które na podstawie badań pediatrycznych są bardzo korzystne dla zdrowego snu maluszka. Zastępują lampkę nocną i mogą być znacznie bliżej dziecka, spełniając jego potrzeby pod tym względem. Zabawkę można ładować za pomocą kabla usb, robiąc to w dowolnym czasie.