Wraz z wiekiem rosną wymagania prezentowe dzieci. Dziewczynki w wieku 9-10 lat, najczęściej oczekują kreatywnych prezentów, które zapewnią im pełną frajdy zabawę na długi czas. Jaki prezent na święta będzie najlepszy dla dziewczynki 9-10 lat?

  1. Zestaw artystyczny

Zestaw do malowania na pewno ucieszy dziewczynkę uzdolnioną artystycznie. Tego rodzaju prezent świąteczny dla dziewczynki, może składać się z różnych elementów. Najczęściej można w nim znaleźć: kredki ołówkowe, kredki świecowe, pastele, akwarele, flamastry, pędzelki, temperówki, gumki itp. Wszystkie przybory są umieszczone w stylowej walizeczce, która pozwala zachować porządek i ułatwia przenoszenie. To idealny zestaw na rozpoczęcie przygody z rysowaniem, malowaniem lub innymi, wymagającymi kreatywności zadaniami.

  2. Planszówka

Planszówka to pomysł na prezent świąteczny dla dziewczynki, która jest dociekliwa i lubi rywalizację. Ogrom wyboru planszówek pozwala wybrać grę, która będzie zgodna z zainteresowaniami dziecka i dostosowana do jego możliwości, czyli wieku. Można dostać zarówno planszówki edukacyjne, jak i strategiczne, pamięciowe czy słowne. Taki prezent pomoże dziewczynce rozwijać inteligencję i cierpliwość, a także nauczy ją, że nie zawsze się wygrywa. Planszówki to również świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodzicami i zacieśnianie więzi.

  3. Hulajnoga

Hulajnoga to prezent dla dziewczynek, które mają niespożyte pokłady energii, ale nie tylko. To również dobra opcja dla dzieci, które ciężko namówić do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Z hulajnogą, dziewczynka będzie mogła aktywnie spędzać czas, a model dostosowany do jej wieku, zapewni jej należyty poziom bezpieczeństwa. Najlepszy wybór to lekka i niewielka hulajnoga, którą dziewczynka będzie mogła wszędzie ze sobą zabrać.

  4. Oryginalny zestaw klocków Lego

Dobrym pomysłem na prezent na święta dla dziewczynki, która ma 9 lub 10 lat jest zestaw Lego. Jednak zamiast typowych klocków, lepiej wybrać oryginalny zestaw, przy pomocy którego będzie można stworzyć konkretną konstrukcję, np. szkołę, hotel, wesołe miasteczko, kawiarnię, kino, domek na drzewie itp. Taki prezent na pewno zrobi wrażenie na kreatywnej dziewczynce i zapewni jej wiele godzin, pełnej frajdy zabawy.

  5. Książka

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent świąteczny, szczególnie dla dziewczynki, która ma 9-10 lat. W tym wieku młoda uczennica ma już za sobą pierwsze lektury szkolne, a czytanie przychodzi jej z coraz większą łatwością, dlatego obdarowanie jej książką będzie strzałem w dziesiątkę. Jaki tytuł wybrać? Może to być zbiór baśni, książka przygodowa, a dla bardziej odważnych – opowieść o demonach.

Po więcej inspiracji na prezent świąteczny dla dziewczynki 9-10 lat, zajrzyj na stronę: https://www.51015kids.eu/dziecko/zabawki.