Trifox jest młodym przedsiębiorstwem, które powstało jako fuzja dwóch doświadczonych w sprzedaży oraz imporcie zabawek podmiotów, firm Pisarek oraz Irex.

Hurtownia zabawek Trifox ma siedzibę w Bielsku – Białej, natomiast działalność hurtowni zabawek nie ogranicza się jedynie do regionu. Pełna ekspozycja zabawek w należącej do firmy hali sprzedażowej obejmuje zarówno produkty krajowe, jak i zagraniczne.

Wachlarz możliwości

Asortyment charakteryzuje się różnorodnością – dlatego też na stronie internetowej podzielono produkty na praktyczne kategorie, które m.in. adresowane są do różnych grup wiekowych. Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży wyróżnia wysoka jakość, jak również posiadanie niezbędnych atestów i certyfikatów gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Wśród najbardziej znanych producentów współpracujących z hurtownią można wymienić firmy: Clementoni, Trefl, Ravensburger, Sun Day, Steffi, Marioinex, Hot Wheels, Hasbro, Mattel.

Wśród licznych kategorii zabawek oraz akcesoriów na stronie znajdują się zarówno produkty stworzone z myślą o najmłodszych, jak i starszych dzieciach. Wysokiej jakości zabawki interaktywne, pluszaki, edukacyjne maty, grzechotki, bujaczki czy piłki występują w różnorodnych formach. Starsi chłopcy i dziewczynki mogą natomiast wybierać spośród szerokiego (liczącego aż 6000 produktów) asortymentu lalek, akcesoriów do nich, samochodów zdalnie sterowanych, gier planszowych, układanek, zestawów do „majsterkowania”, gier planszowych i logicznych. Osobną grupę stanowią produkty sezonowe, które mogą być użytkowane na zewnątrz. Oprócz łączenia zabawy z edukacją istotne jest bowiem także promowanie aktywności fizycznej.

Optymalne warunki współpracy

Przedsiębiorstwo Trifox za priorytet stawia sobie dostarczanie produktów najwyższej jakości pozwalających stymulować rozwój dzieci na wiele sposobów. Oczywiście dzięki hurtowej formie sprzedaży nie bez znaczenia jest też to, że Trifox może zaoferować korzystne warunki finansowe.

Zabawki i akcesoria dostępne na ekspozycji w hali sprzedażowej oraz na stronie internetowej zostały wyprodukowane tak, by spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa, z wysokojakościowych surowców.

Jako dystrybutor firma Trifox jest otwarta na współpracę zarówno ze sklepami, jak i hurtowniami, a także innymi instytucjami, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Klientami mogą być zarówno duże placówki handlowe, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki sprzedaży drogą internetową możliwe jest dużo szybsze zamykanie transakcji – dodatkowo warto dodać, że hurtownia Trifox nastawiona jest na współpracę w dłuższej perspektywie.