Każdy z nas chce żyć w dobrobycie, mieć zaplecze finansowe, mieć możliwość kupić sobie wymarzone rzeczy, opłacić sobie wakacje, czy też po prostu godnie żyć. Niestety jednak już od małego ludzie często mają wpajane złe przekonania, które ograniczają sferę prosperity.

Zwracaj uwagę na to co mówisz i myślisz

Za niepowodzenia życiowe bardzo łatwo przychodzi nam obwiniać osoby trzecie. Często jednak my sami potrafimy przyblokować energię prosperity, a więc dobrostan, który moglibyśmy osiągnąc. Stąd też wszyscy musimy się nauczyć, że jesteśmy tym co mówimy, tym jak mówimy i tym co myślimy.

Negatywne przekonania, które ograniczają sferę prosperity

Wiemy już, że negatywne przekonania nas ograniczają. Powinniśmy je więc całkowicie usunąć z naszego życia. A tym bardziej nie praktykujmy ich w obecności dzieci, ponieważ mogą bardzo szybko im wejść w pamięć. Już zaraz przejdziemy więc wspólnie przez kilkanaście przekonań, które blokują energię prosperity. Wyczuj intuicyjnie czy twoja ciało/dusza z nimi rezonuje. Jeśli tak, próbuj je przeprogramować, pisać odwracające afirmacje lub uzdrawiać je na przykład przy pomocy medytacji Theta Healing.

Do najczęściej wymawianych przekonań ograniczających sferę prosperity zalicza się: „Całe życie nie mam wystarczającej ilości pieniędzy”, „Pieniądze się dosłownie rozpływają, parę wydatków i już ich nie ma”, „Ledwo wystarcza mi od pierwszego do pierwszego”, „Nigdy nie będę bogata, o luksusowych ubraniach i wyjazdach, mogę tylko pomarzyć”, „Zawsze mi brakowało pieniędzy”, „Gdybym miała dużo pieniędzy, mogłoby mi odbić”, „Nie wiem czym jest dobrobyt, moje życie jest bardzo skromne”, „Zamiast przyciągać, to odpycham pieniądze”, „Pieniądze się mnie nie trzymają”, „Ile razy zaoszczędzę jakąś sumę pieniędzy, czekają mnie niespodziewane wydatki”, „Inni mają lepiej, ja całe życie miałam gorzej”.

Wychowaj dziecko w pozytywnej sferze prosperity

Jak widać powyższa lista negatywnych wyrażeń wydaje się długa, jednak uwierzcie, że ludzie wmawiają sobie codziennie bardzo dużo takich przekonań. Mając tą świadomość możesz jednak to zmienić. Zarówno u siebie, jak i u najbliższych, a przede wszystkim dzieci. Od dziś starajcie się więc usunąć negatywne wyrażenia z życia własnego, a tym bardziej z życia dzieci. Praktykujmy przeciwności tych wyrażeń i mówmy sobie, że wszystko jest możliwe, a cały świat został stworzony z myślą o naszym dobrobycie. W ten sposób prędzej czy później na pewno zmienimy swoje przekonania, a nasza sfera prosperity nam tylko podziękuję i sprawi, że nasze życie będzie prezentować się w o wiele bardziej kolorowych barwach.