Kiedy nasze dziecko dorasta, zmieniamy duże gondole na wózki spacerowe. Są znacznie lżejsze, bardziej poręczne i na więcej pozwalają dziecku. Może w nim siąść i podziwiać to, co dzieje się wokół dziecka. Gdy dorasta, jest dużo bardziej ciekawe, aktywne i chętniej sprawdza, co dzieje się wokół niego. Wózek spacerowy to inwestycja na długie lata, ponieważ dziecko najczęściej korzysta z niego przez naprawdę długo. Ważne więc jest, aby był wykonany z odpowiednich materiałów, najwyższej jakości i bardzo wytrzymałych. Podczas wyboru wózka spacerowego ważna jest także oczywiście cena. Te potrafią być naprawdę wysokie, ale oczywiście, na rynku dostępne są także wózki w atrakcyjnych cenach, które mogą służyć nam przez długie lata.

Wózki spacerowe – wózki spacerowe do 22kg

Jednymi z lepszych wózków są wózki spacerowe do 22 kg. Taki wózek spacerowy charakteryzuje się tym, że jest funkcjonalny i bardzo łatwi w transporcie. Najczęściej takiego wózka zaczynamy używać, gdy dziecko zaczyna chodzić i samodzielnie siada. Wtedy zmieniamy wózek na spacerowy. Jeśli zdecydujemy się na wózek spacerowy do 22kg, będzie on służył przez długie lata i oszczędzimy sobie konieczności kupna kolejnego wózka. Dzięki temu możemy dokonać jednaj, ale dobrej i przemyślanej inwestycji. Jeśli kupujemy taki wózek, warto zwrócić uwagę na jego wagę – taki wózek im jest lżejszy, tym lepiej. Możemy go dzięki temu zabrać wszędzie ze sobą, w każdą podróż, do ręki i do samochodu, a także do komunikacji miejskiej. Dzięki temu zarówno na co dzień, jak i w podróży jest on dla nas wygodny i komfortowy.

Jeśli zastanawiamy się, jaki wózek spacerowy wybrać, na pewno warto zajrzeć do rankingu wózków spacerowych. Taki ranking to zbiór dostępnych wózków wraz z opiniami użytkowników, ocenami i opisem. Możemy dzięki temu znaleźć idealny wózek, dostosowany do naszych potrzeb. Wybierając wózek, warto zwrócić uwagę na pewne detale, które wpływają na ich funkcjonalność. Jedną z ciekawych funkcji w wózkach spacerowych jest możliwość odwrócenia siedziska. To pozwala na to, aby maluszek mógł jeszcze lepiej obserwować i poznawać otoczenie. Warto zwrócić uwagę na to, ile miejsca na różne akcesoria posiada wózek. Powinny zmieścić się tam najważniejsze rzeczy, jak butelka z piciem, chusteczki, dodatkowe ubranko. Jeśli wózek ma odpowiednią ilość miejsca, my nie będziemy musieli na każdy spacer zabierać ze sobą dodatkowych toreb.

Wózek spacerowy na dużych kołach

Jednymi z popularniejszych spacerówek są wózki spacerowe na dużych kołach. Jedną z ich zalet jest fakt, że można je wygodnie i komfortowo prowadzić na właściwie każdej powierzchni. Dziecko jest w nim chronione przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej, takie wózki pozytywnie wypadają w większości testów wytrzymałościowych. Gwarantują dziecku bezpieczeństwo i przyjemną jazdę. W rankingach wózków spacerowych to właśnie one cieszą się bardzo dobrymi opiniami użytkowników.

Dobry wózek dziecięcy, który posłuży nam na lata to na pewno lekki wózek spacerowy, dostosowany do potrzeb naszego malucha. Warto wybierając wózek zwrócić uwagę na takie aspekty jak regulowany podnóżek, aluminiowy stelaż, rodzaj kół: koła piankowe, czy koła żelowe,  a także rozmiar wózka, czy zmieści się on do naszego bagażniku samochodu. Najlepszy wózek spacerowy to taki, który będzie nam pomagał w codziennym funkcjonowaniu z dzieckiem, a nie przeszkadzał. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wyboru najlepszego wózka spacerowego i nie tylko.